فرآیند اسکان در مشهد :

همکاران گرامی با ورود به سامانه  refahi.shmu.ac.ir ثبت نام نموده و مهلت داده شده برای ثبت نام تمدید نخواهد شد. سپس بین کسانی که ثبت نام کرده اند قرعه کشی می‌شود و افراد اصلی و ذخیره مشخص می‌گردند و افراد اصلی می‌بایست با در دست داشتن کارت شناسایی( کارت ملی) و کارت عابر بانک( عضو شتاب) به معاونت توسعه اتاق 310 جهت تکمیل ثبت نام مراجعه نمایند و پس از انجام امورات اداری معرفینامه دریافت نمایند (افرادی که در قرعه کشی برنده شده‌اند می‌بایست ظرف 48 ساعت نسبت به‌تکمیل ثبت نام اقدام نمایند در غیر اینصورت افراد ذخیره جایگزین خواهند شد ) . شایان ذکر است ثبت نام دوره ها در اول و پانزدهم هر ماه در سامانه رفاهی اعلام می‌شود( مهلت ثبت نام برای هر دوره از زمان شروع به مدت 5 روز می‌باشد)  و هر فرد می‌تواند فقط در یکی از زمان‌های اعلام شده ثبت نام کند در ضمن هر کارمند می‌تواند 7 نفر را بعنوان همراه معرفی نماید.

اطلاعات  محل اسکان در مشهد :

  1. هتل آپارتمان نور طوبی
  2. مدت اجرای قرارداد: از مورخه 01/05/1398 لغایت 31/04/1399
  3. افراد واجد شرایط: اعضای هیات علمی و کارکنان رسمی، پیمانی، قرادادی تبصره 3، قراردادی تبصره4 و طرحی
  4. آدرس هتل آپارتمان :

آدرس 1 : مشهد ، سرشور 27 ، کوچه فریدون

آدرس 2 : مشهد، خیابان آخوند خراسانی ، کوچه فروغ ، کوچه فریدون

  1. مشخصات واحدها: تمامی واحد ها دو خوابه بوده و مجهز به سرویس حمام، سرویس بهداشتی(ایرانی و فرنگی)، مبلمان، یخچال، کولر گازی، تلویزیون، سرویس آشپزخانه( قابلمه، کارد، بشقاب و... ) و تختخواب، بالشت، پتو و متکا  تا 8 نفر تدارک دیده شده است. ساختمان مجهز به دو آسانسور و پارکینگ بوده و واحدهای دانشگاه در طبقه سوم( 301-302-303-304-305 ) می‌باشد.
  2. همکاران گرامی جهت اسکان با در دست داشتن معرفینامه و کارت شناسایی معتبر( شناسنامه و کارت ملی) خود و همراهان به هتل آپارتمان نور طوبی مراجعه نمایند. شایان ذکر است حضور فردی که معرفینامه به نامشان صادر شده از زمان پذیرش  تا خروج الزامی بوده، در صورت عدم حضور  از پذیرش آنها جلوگیری بعمل خواهد آمد.
  3. ضمنا" همکاران عزیز در نظر داشته باشند بابت هر نفر اضافه مبلغ 500000 ریال( پنجاه هزار تومان) برای هر شب اسکان توسط کادر اداری هتل نور طوبی(پذیرش) اخذ می‌گردد.